Politikë

Bota

Art

Opinion

ylli

Edhe njëherë për çështjen e Presidentit

Nga Ylli Manjani Lexova disa komente, disa prej të cilave më citonin dhe mua, për çështjen e Presidentit të Zgjedhur.Pa dashur të komentoj mbi komentet dhe mendimet e tyre, theksoj

Shkenc

Tech

Mercedez-Benz hap muze me automjetet klasike

Një prej markave dominuese në tregun botëror të automobilëve, Mercedez-Benz, ka hapur një muze me automjetet klasike të periudhave të ndryshme. Biznesi më i ri i gjigantit botëror të automjeteve,

Kulturë

Sport

Modë

Spektakel

Foto: Pozat më të nxehta të Mihrije Brahas

Këngëtarja Mihrije Braha është një nga femrat më në formë të skenës shqiptare. Edhe pse është afër të 50-ave ka linja perfekte dhe këtë nuk heziton ta ekspozoje edhe në

Top